Mesajı Okuyun
Old 29-06-2007, 13:40   #1
Konuk

Soru Boşanma Davasında Müşterek Çocukların Tanıklığı Ve Şiddetten Korunma

ben her gun bu sıteyı zıyaret etmeden duramıyan bırıyım emegı gecen bızlerı aydınlatıp sorularımızı cevaplayan herkese sonsuz teşekurler bende bır cok arkadaşlar gıbı şıdete mahruz kalmış eşi tarafından sureklı dayak hakeret görmuş bır bayanım iki cocugum var bır kızım bır oglum boşanma davası hıc bır zaman acmadım sebebı ıse oglumun buyumesını bana destek olacagı gunu bekledım ve nıhayet oglum askerlık cagına geldı yoladım cok acı cektım cocuklarım evde cılelı garıp anam dıye lakap dahı taktılar ya aglanacak halımıze gulyoruz kelımesı anca bu kadar yakışır oglum askerden cok şukur dondu tam 15 gun olyor ve 10 gun once boşanma davası actım şidetlı gecımsızlıkten dolayı ama belıkı eşim boşanmak ıstemıyor benım sormak ıstedım sorularım 1 eşim boşanmam dese mahkemede mahkeme uzarmı kızım 18 yaşında oglum ıse 22 mahkeme onları tanık olarak dınlermı yaşları reşit ayrıca cok kotu bır dayak atı bana bundan bır ay once ve ben rapor aldım karakola şikayete bulundum bunlar benım boşanma davamda ışe yararmı gercekten artık ınsan gıbı yaşamak ıstıyorum ıtılıp kalkılmaktan bıktım bırde boşanma gercekleştıkten sonra benı rahat bırakmasa nerye başvurmam gerekır şımdıden tehtıtlere ıftıralara başladı korkularım var pıskolojım şimden bozuk bunca dayak işkenceden sonra dogaldır galıba şimdiden cevaplarınız ıcın teşekürler