Mesajı Okuyun
Old 05-04-2007, 17:37   #37
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Yazık yahu! Bu Ömerikalılar da İsmail Bey'e kesiyorlar hep faturayı. )
Sanirim bu defa Ismail degil de, onun Nazi ev sahibesi odedi cezayi
Bu ev sahibesi olayi da ayri bir durum. Ben tum Almanlarin o donemde yapilanlardan pismanlik ve utanc duydugunu saniyordum(cok safmisim)! Kadini gorseniz yasli, tatli dilli, seker mi seker biri. Ama is politikaya gelince kadinin icine aniden seytan giriyor! Escinsellerin yok edilmesinden tutun da, cocuk suclularin islahevine alinip bir temiz dovulmesine kadar ne fikirler! Hitlerden bahsederken de sanarsiniz bir Turk Ataturk'ten bahsediyor! Bush'u da cok seviyor, neden bilmem
Ama onun haricinde dedigim gibi, kiracilarina bir anne gibi davraniyor. Ben gittigimde ilk gun evde yemek yedik, yarabbim, goreceksiniz memnun edebilmek icin ne yapacagini sasirdi! Sarap icer misiniz, sunu yapayim mi, dur size guzel kokulu mum yakip getireyim vs...
Ilginc gercekten!

Alıntı:
Ol tabi Ahu, bi garip ol yani! Ben bile çoook zor hatırladım o reklamı, hani belli belirsiz.

Reklamin goruntusu bile gozumun onunde(mutfakta yeni bulasik yikamis bir kadin, yaninda kocasi, yesil isigi kutunun icine yakalayip bir daha kacmasin diye kapagini da kapatiyorlar. Ama markasini hatirlayamiyorum! Mintax miydi ki?
Sen boyle deyince benim aklima bir de su geldi "Karaaam, karaaaam, karaaaaam, Karam Yaglari sizin iciiiiin'

Alıntı:
O ne be Ahu? Yok yok, bu Ömerika yaramadı sana!

Sevgiler
Simdi bak, gaz kokusu duyunca ne aklina gelir? Gaz kacagi! O yuzden demek ki 'gaz kokusu' gaz kacaginin kokusu demekmis Uf tamam itiraf ediyorum, Turkce yazarken bir yandan da ev arkadasimla Ingilizce konusuyordum, beynim o yuzden boyle kisa deve yapiyor arada!