Mesajı Okuyun
Old 16-11-2008, 10:50   #51
ParanoidAndroid

Avferidun, sizinle isimiz var evladim Aslinda sizin tedavi yonteminiz asikar, yine de asama asama inceleyelim vakamizi (sizi)

Simdi efenim,

1.Kendinizden nefret etmemek icin yapmaniz gereken ilk sey sutlac yemektir. Firindan yeni cikmis buz gibi bir sutlac olmali ama, yoksa olmaz...
2.Dizilerden vazgecebilmeniz icin her soyledigimi harfiyen yerine getirmek durumundasiniz.. Simdi bir kalkin ayaga bakayim.. Daha ne duruyorsunuz, kalkin kalkin.. Ayol kalkin dedim., hala bakiyorsunuz.. Hah simdi oldu.. Tamam, yapacaklarinizin devamini okumak icin arada egilebilirsiniz ekrana. Simdi saclarinizi karistirin. Iki elinizle sampuanliyormuscasina ama hiddetle karistirin. Evet, aynen o sekilde.. Tamam durun. Ay ne laf anlamaz seysiniz evladim, durun dedim aaa! (Yok duracak gibi degil, ay aman keske sacini karistirirken arada ekrana bak deseydim .................................................. ................ Durdu nihayet!) Evladim iyi misiniz? Evladim, ekran o tarafta degil, biraz sag yapin.. Tamamdir. Simdi,yaklasin.. Evet, tabi ki bana dogru yaklasacaksiniz. Niye kizardiniz evladim, aramizda koskoca bir ekran duruyor! Neyse, simdi gelin bakayim siz:
### !
Yanaklariniza uc cimdik attim, AGH UGH 'luk bir durum yok evladim, Admin'i uyandiracaksiniz aaa! (Gercekten de kutsal bir meslek icra ediyoruz mirim, bakin ne kadar ugrastiriyor bazi hastalar!)Size demedim, dusunuyordum efenim.
Simdi recetenizi yaziyorum, oturabilirsiniz.
Sabah aksam, yemekten once sonra, bir iki kasik cobancokerten otunu kaynatip dokuyorsunuz. Istediginiz yere dokun canim, lavaboya da olur, klozete de.. Yok evladim, saksiya dokmeyin, cobancokerten otunun etkileri hakkinda bilgimiz yok, lokmanhekim degilim ben evladim, cicege zarar vermeyelim simdi..
Sandalye, koltuk ve altiniza yumusak gelebilecek her turlu materyali evden uzaklastiriyorsunuz.. Bir sure yatakta yatmayiverin aaaaa! Simdi siz bana akil mi vermis oldunuz! Ben de bilirim evladim butun bunlar yerine TV'nin uzaklastirilmasini! Isler bu kadar kolay yuruseydi ihtisas yapmazdim evladim, siz benim dedigimi yapin! Bakin evladim, sirada baska hastalarim var, butun bu tedavi yontemleri bilim-insanlarinin hummali calismalari sonucu elde edildi, beni ugrastirmayiniz lutfen!
Isten dondukten sonra iki kilo bezelye ve uc kilo taze fasulye ayiklayacaksiniz. Yani evladim, tukettiniz beni, tabiri caizse OMRUMU YEDINIZ! O kadar bezelyeyi sonra ne yapacaginizi da mi bana soruyorsunuz! Kiri kiri kor kiri JAAAAAAN TIZEN! Yok, sinirlendigimde agzimdan bu sozcukler cikar, kufur degiller efenim, hasa! Ben o kelimelerin anlamlari oldugunu dusunuyorum sahsen ama henuz bilemiyoruz, neyse konumuza donelim.
Dedigim gibi, isin sirri cobancokerten, sandalyeler ve bezelyelerde..
3.Evet, askerlikteki zamanin size olumsuz etkisini vakumlama yontemi ile bertaraf edecegiz.. Yok evladim sizi degil, zamani vakumlayacagiz.. En ileri teknoloji bizde, hala haberiniz yok mu.. Biz zamani vakumlayacagiz, siz uzerinden hop diye atlayip gececeksiniz, ne oldugunu anlayamayacaksiniz bile..
4.Hemen size bir secim kampanyasi hazirlamali o halde.. THS'den bir oy diger adaya gitsin, su ustumdeki onlugu cikarir ustunde tepinirim!
5.Bilgisayar ve TV meselesi kolay.. Hic tatli caninizi uzmeyiniz, sizi asla diger baskan adayina minnet ettirmeyiz! THS uyeleri arasinda para toplar, ne yapar ne eder size bir bilgisayarla bir TV alir, size ozel bir bekleme odasi yaptiririz. Ancak ayakta bekleyeceksiniz evladim,biloyorsunuz ki 2 nolu hastaliginizi da tedavi etmeye calisiyoruz.
6.Siz cok mizmizlandiniz ama!
8.Admin'in yerine gecersem dolduramam ben efenim, herkes yerini bilmeli.. Ama aklimda tutacagim bu dusuncenizi, kendimizi de o kadar azinsamamali degil mi evladim! Admin'in yerine gecersem monarsi isterim ama Eteklerimi opeceksiniz bir de Kabul mu
7.Ben tefhim icin hakimi oyalarim, teblig icin de postaciyi tutarim, siz kacarsiniz