Mesajı Okuyun
Old 19-08-2008, 18:46   #1
Konuk

Varsayılan ben hakkımı almak istiyorum lütfen yardım edin

ben 77 doğumlu eşim 63 doğumlu 2004yıl evlendik evlendiğim günden beri şiddetli geçimsizlik var düzelir diye umdum ama olmadı çocuğumda yok istemediği için buda beni çok üzdü ama şimdi üzülmüyorum herşeyde bir hayır vardır diyorum ben eşimin bana olan hiddetinden beni aşalamasından ailme suçlama atmasından beni çok üzüyo psigolejimi bozdu desem yeridir sağlıklı karar veremiyorum boşanmayı istiyorum sana o boşanmayı yaşatmam diyo hakkımı hukuken alırım diyorum ben ssenin hakkını ayırdım bir adet kurşun diyo ben ne yapmalıyım bana hiçbir şekilde para vermeyeceğini malını bana yedirmeyeceğini söylüyo şuan hayatında bir kaadında var bana sözlü taciz ve şiddete kalkışıyo ama ben direnmekten faz geçmedim ve bu evliliği hakkımı aalmadan bitirmem ben kulanılım atılan biri olamam bana yardım edin çok sinirli olan bir insanla beraberim en ufak birşeyde bana hakaret ediyo ben bu kişideen boşanabilirmiyim kanuni haklarımı alabilirmiyim kadın hakları diyorlar ama hakkımızı az veriyorlar ben işyerinde onunlaçalışıyorum ayrılınca işsizim bir kuruş parm yok avukat tutamıyorum baskı büyük korku var ne yapmalıyım detaylı bir bilgi istiyorum beni aydınlatın birde malları benimle evlenmeden vardı sadece evi yeniledik eşyaları beraber aldık araba ikinci el yeniledi işyeri vardı yeniden yapıldı borçu çok ev ipotekli yani işim zor yardı istiyorum iyi akşamlar tşekkür derim