Mesajı Okuyun
Old 25-01-2011, 14:19   #15
Avukat Canip Kazan

İlk kızım doğmak üzere iken kötü başlayan meslek hayatım birden değişti ve çok güzel bir ofiste işe başladım. Kazancım arttı. İkinci kızım doğmak üzere iken ise çok güzel bir ortaklık kurduk ve gelirim daha da arttı. Birçok arkadaşımdan da duydum ki her çocukları oluşunda bir nedenle gelirleri artmış. Buna kesinlikle inanıyorum; her bebek kendi rızkı ile geliyor. Ne karar verirseniz verin, bebeğiniz önceliğiniz olsun. Planlarınızı ona ilginizi ve mesainizi azaltmayacak şekilde yapmalısınız. İşinizle ilgili çözümlere gelince her alternatif de makul. İşlerinizi sağlığınıza ve işinize dönene kadar güvendiğiniz bir arkadışınıza devredebilir, vekalet ücretlerinden pay alabilrisiniz. Örneğin %30 veya 40. Ofisi kapatıp başka bir büroda da çalışabilirsiniz. Bunların hepsi makul. Olumsuz bir ilerleme de değil. Daireyi satmanız dahi çok üzülecek bir durum değil. En, belki de tek önemlisi sağlık. Ve tabi ki bebek. Kaldı ki onun sağlığı da sizin sağlığınıza bağlı... Düşünüyorum da gerekirse çocuklarım için tüm işimi bırakabilir, tüm malvarlığımı feda edebilirim. Siz de inanıyorum böyle düşüneceksiniz. Ve ilerde aslında bu günlerin kötü günler olmadığını da düşüneceksiniz. Üzülmeyin, sabırlı olun. Kararınız hakkınızda hayırlı olsun. Sağlık ve sabır dilerim.