Mesajı Okuyun
Old 14-09-2007, 14:01   #165
tiyerianri

tabi konu hassas olunca sayın DMKY biraz da hakaretamiz cümleleri kurmaya ramak kala vazgeçmiş mühim değil canı sağolsun şu ramazan ayında birbirimizi kırmaya gerek yok.Şimdi dorularınıza gelince, hangi hocalarınız itiraf etti o lafları bilemem belki de etmediler öyle bir itiraf ama sizler etmesini içinizden geçirmiş olabilirsiniz.Ben burada tecrübeleri yazmaya kalksam vaktiniz alırım.Ama daha öncede yazdım yine yazayım bir kaç tane ben bitirdiğim okulda günde 3 tane final sınavına girdiğimi bilirim.siz alıp şükretmeişsiniz allah şükrünüzü bol etsin çoğumuz bitirdiğim okulda 50 yi bulmak için 50 takla atardık.Bütünleme yoktu tek dersten kalırsanız tüm yıl parası öder ve o yıl sadece tek bir ders için okula giderdiniz.asıl önemlisi ülkede devalüasyon olduğunda vakıf üniversitelerin elde ettiği karın oranını bilen var mı?Evet benim iddiam hala geçerlidir bir devlet üniversitesini kazanmak çok zordur bitirmesi ise basit.Vakıf üniversitesini kazanmak ise mesele bile değil hatta ben ona kazanmak da demiyorum kayıt olmak ama oradan çıkmak Kadıköyde Fenerbahçeden puan almaktan daha zordur.Son olarak Sayın DMKY o kapısından dahi bile beni içeri sokmayacakları üniversitelerden biri zamanında beni de öğrencisi yapmıştı.Sanırım ben oradan biliyorum bazı şeyleri devlet okulları hakkında.Herkese iyi iftarlar....