Mesajı Okuyun
Old 03-03-2016, 16:58   #4
üye44451

Sayın Ekici ve Sayın Mavidem öncelikle alakadar olup cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Sayın Ekici inanın yorumunuzu okuyunca olumlu ve olumsuz yönden bakış açınız bir aile büyüğümden gelmişçesine mutlu etti beni.

Sayın Ekici, amacım bir an önce mesleğe adım atmak. Staj dönemini sorunsuz atlatabilirsem eğer ruhsatımı aldıktan sonra kendi büromu açmak için yapılacaklar masraflar için ayrılmış bir bütçem söz konusu. (Tabi bu dönem zarfında başka bir durum için kullanmazsak) Birde maliyede çalıştığımdan dolayı açılış döneminde yapılacak gider kalemlerinden bir kaçını kendim için gider olarak saymıyorum.

Sayın Mavidem, sizinde başınız sağolsun. Allah makamını cennet etsin.

Sizin yorumunuzu okuyunca sanki seneler sonra bir başka üye için ben yazmışım gibi hissettim.

Sayın Mavidem, kalbime kalsa bir dakika durma git diyor. Şöyle ki kardeşlerimin olması ve başlarında bir büyük olmaması onları bir boşluğa itmiş durumda. TEOG'a girecek olan kardeşim adeta dersle falan bağlantıyı kesmiş durumda. Babam kanser hastasıydı ve son evre olduğu için evdeydi. Babam bir gece yarısı kucağımızda vefat etti. Çocuklar bunu atlatamıyor. Evde başka bir odaya gidemiyor odada yalnız kalamıyor vs vs. Tüm bu sebeplere benimde mesleğe bir an önce başlama isteğim eklenince gitmem bir zorunluluk haline geliyor. Fakat belki gözümden kaçan şeyler olabilir büyüklerimin tecrübeli arkadaşların daha iyi bir önerisi olabilir diye kesin karar veremiyorum.

Saygılarımla.