Mesajı Okuyun
Old 25-05-2011, 10:23   #4
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Konuk
avukat hanım teşekkür ederim ben karakoldan şikayetimi geri aldığıma dair belgeyi aldım, şideet içinse tanıklarım var, ölümden döndüğümdede 155i aradım beni kurtarın diye kayıtlarda çıkarmı istenirmi bilmem bide rapor alabilseydim keşke ama engellendim. tek korkum bebeğimin velayetinin böyle bir psikopata verilmesi. tazminatmış, nafakaymış hiç önemli değil.

Çocuğunuzun velayetinin takdirinde, mahkeme uzman pedagog raporu ve gözlemi isteyecektir. Çocuğun boşanma sonrası kalacağı ortam ve şartlar, tarafların sosyal ve kişilik özellikleri birlikte değerlendirilir. Siz de mahkemede tanıklarınızın anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Babanın şiddet eğilimli oludğunu her tür delil ile kanıtlama yoluna gidebilirsiniz.

Bebeğiniz anne şefkatine muhtaç yaştadır. Velayet için öncelikle siz düşünülürsünüz. Yeter ki çocuk ile ilgili sorumululuklarınızda bir ihmaliniz olmasın. Baba ile kişisel ilişkinin da çocuğun yaşı ve anneye olan bağımlılığı dikkate alınarak düzenlenmelidir.

Lütfen bir avukattan doğrudan destek alarak davanızı yürütünüz. Ne çocuğunuz ne siz hak kaybına uğramayınız.

Saygılar.