Mesajı Okuyun
Old 17-07-2006, 21:59   #20
Av.Suat Ergin

Alıntı:
karti da taninmiyor ve pasaportunun suresi de konsolosluk uzatilmiyor. Oturum ve calisma izniniz suresiz de olsa, size askerlik yapilmadigi gerekcesiyle pasaportun suresinin uzatilmasi konusunda red cevabi veriliyor. Bu durumda da vatandaslik talebinde bulundugunzda pasaportun suresi gecmis oldugundan zorluklar yasanabilir. Evlat edinseniz de sahip oldugunuz cocugu Turkiye tanimayacaktir. Bu konularda hukukcularin neler dusundugunu ne yapilmasi gerektigini bildiren mesajlari bekliyorum.

Sayın bertrand soru buydu galiba...Siz hangi mesajınızda cevap verdiğinizi iddia ediyorsunuz. İlk mesajınızla doğrudan Sayın Dalina'ya cevap verdiniz ve öyle devam ettiniz.

Hukuku bilip bilmeme konusunda tartışmaya girmek istemem. Ama lütfen benim kişisel özelliklerime girin ve yazdığım mesajlara bakın... Belki yol gösterici olur diye düşünüyorum.

Aslında bu forumda sizin eşcinsel evliliklerle ensest ilişkileri bir arada tutan örneğinizi gördükten sonra yazmamayı düşünmüştüm ama Sayın Dalina'ya birçok nedenle haksızlık yapıldığını görünce dayanamadım.

Saygılarımla