Mesajı Okuyun
Old 15-09-2007, 20:46   #4
ÇAĞLA

Bu yıl ilkkez hukukla tanıştım.Açıkcası ilk yılımın 1.dönemi kavramlar arasında bocalamakla ve hangi derse nası çalışsam diye paniklemekle geçti.Komik gelebilir ama; öğrendiklerimi unutmaktan da çok korktum.2.dönem herşey yoluna girdi ve benim için neyin gerekli olduğu,neyin yararlı olduğu sorularıma net cevaplar bulmudum.Ve kısmen de olsa kavram kargaşasından kurtuldum.Kafamda sorularımla birlikte cevaplarımda netleşti.Çalışmalarım daha çok düzene girdi...
Ve şuan artık 2. sınıftayım Bu eğitim döneminden kendi adıma beklentilerim çok yüksek.Yapmak istediğim bana mesleki hayatta yararlı olacağını düşündüğüm birçok şey var.Daha net bir çalışma ile kendimi geliştirmek yönünde hedefim.Ve galiba buyıl için en büyük hedefim ve beklentim düşündüklerimi planlarımı varetmek için sınırlarımı zorlamak olucak
Herkese bol başarılı bir yıl diliyorum

Bu arada hukuk fakültesine bu yıl başlayacak arkadaşlar aramıza hoşgeldinizKaygı duymanız oldukça normal ama inanın geçici.Gerçekten kolay değil ama acaip zevkli.Zaten kolay olan hiçbişey güzel değildir,güzel olan hiçbişey de kolay değildir.Şu kadarını söyleyeyim oldukça iyi bir seçim yapmışsınız...
Saygılarımla.