Mesajı Okuyun
Old 24-06-2006, 21:00   #12
Av.Güçlü KERVAN

Alıntı:
o kadar haklısınız ki söze gerek yok.her cümlenize katılıyorum.

Sayın Ayşe arslan bu siteyi yaklaşık olarak 6 aydır takip ediyorum,her ne kadar üyeliğim geç başlasada daha önceden de elimden geldiğince diğer meslektaşlarımın yazılarını olduğu gibi sizin yazılarınızıda aklım ve mantığımca yorumladım.Daha önce Özel-Devlet üniversiteleri forumunda da fevrilik barındıran mesajlarınızı okudum.

Neden bilmiyorum ama içinizde bir yerlerde vakıf üniversitesi düşmanlığı var ve benim gibiler buralara hasbel-kader gelmiş ve devlet okullarında okuyan insanlara göre de mesleklerinde başarıyı yakalayamamış insanlar güruhuyuz!!

Siz de avukatlık yapıyorsunuz ama avukatlığın bir uzlaştırıcı yanı olduğunu unutuyor ve sürekli saldırgan bir tutum izliyorsunuz.Yazılarınızı şöyle bir gözden geçirirseniz nerede bir özel üniv. konusu var ve orada ateşli bir devlet üniversitelerinin savunucusu olduğunuzu göreceksiniz..

acaba diyorum bundan sonra bir foruma mesaj yazarken coğunluğu oluşturan kişilerin nereden mezun olup olmadıklarına bakıp öyle mi mesaj yazayım.Yani devlet okulu mezunları forum alanı-vakıf üniversiteleri mezunları forum alanı...Bence bu benim gibi aynı dersleri almış aynı şekilde binbir zorlukla okulu bitirmiş hukuk fak.i mezunlarının yapacağı birşey olamaz.

SON SÖZÜM;Biz birbirimeze katlanamaz birbirimizle uğraşır isek bence en önemli hedefimiz olan avukatların uzlaştırıcı yanını nasıl hayata geçireceğiz.Sizden dileğim ayşe hanım meslektaş elinizi bize de uzatmanız,göreceksiniz kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak!

Saygılarımla...