Mesajı Okuyun
Old 24-11-2011, 12:06   #1
enka20

Varsayılan tıp fakültesi ilgisizlik ve hep farklı doktor muayene

ben 5-6 aydır x tıp fakultesınde tedavi göruyorum yaklaşık 2 haftadırda xx tıp fakultesinde tedevi göruyorum öncelikle x olanları anlatayım androloji bölumunde 5-6 ay surecınde gittigim her muayenede farklı ve yabancı doktor cıktı her seferınde sorunumu baştan anlatıyor her doktorda baştan tahlıl olaylarına giriyorduk hatta bırtanesine yumurtalıgım agrı yapıyor dedım piskolojik dedı ben tartısınca doplor cektırdı kıst cıktı ama bunu o doktora soylıyemedım bır sonrakınde baska doktor muayene ettı çünkü x 6 ay suresınce bır suru tahlıl yapıldı ama cevap verılmedı bende xx çapa tıp fakultesıne gıttım ordada saat 12,30 a randevu almıstım gıttıgımde androlojı bolumunde bankoda kı ıkı bayan benı beklettı saat 15:00 da gırebıldım ıcerı bu arada ordakı bır erkek görevlı ben hakkımı arayınca sen cıksana dısarı dısarda haledım gıbı bır cumle kullandı tabı ben onun sevıyesıne dusmedım sonra muayene bolumune gırdıgımde baktım o banko dakı ıkı gorevlı bayan bılgısayarda fal açıyor ben sımdı hakkımı aramak ve onları sıkayet etmek ıstıyorum hangı prosedür ve yolu izleyıp nereye şikayet etmem gerek