Mesajı Okuyun
Old 27-08-2013, 21:10   #1
Onsuz bir HAYAT

Varsayılan Israrla Takip Ediyor, Ondan Kurtulmak İstiyorum . . .

iyi akşamlar..
konuya nasıl gireceğim bilmiyorum kafam çok karışık ve aşırı derecede tedirginim ..
bundan 4.5 yıl önce biri ile tesadüfen tanıştım 2 ay belki daha kısa bir süre bir arkadaşlığımız oldu ve sonra ne olduysa değişti beni kaybetme korkusuyla garip davranışlar içine girdi ve tehditler başladı , hayatımdan ve aileme gelebilecek olan zarardan korkmaya başlamıştım ve korkularım gerçekleşiyordu yavaş yavaş evime gelmeye sokak başında beni beklemeye başladı , annem işe gidip gelirken onun karşısına çıkıyordu ve dahası ... o zamanlar polise şikayetçi oldum ama hiç bir şey yapmadılar o kişi de elini kolunu sallaya sallaya gezmeye devam ediyordu derken olaylar birbirini takip etti ve annem bir akşam eve gelmemem konusunda bana uyarıda bulundu ve o konuşmadan itibaren ben aylarca başka bir yerde kalmak zorundaydım ve kaldım da sonra evimizi taşıdık ve kurtulmuştum yeni evim yeni düzenim yeni hayatım ve mutluydum 4 yılım çok iyi geçti ama aklımda hep o bir yerde karşıma çıkacak mı endişesi vardı .... Nitekim de öyle oldu facebook tan beni bulmuş sahte bir hesapla bana slm falan öyle konuşurken haftalar sonra kimliğini açıkladı neye uğradığımı şaşırmıştım , bana bir şeyler anlatmak istediğini söyledi aramamı istedi Ve işte ben en büyük aptallığımı orada yaptım ve onu aradım konuşmaya başladık değiştiğini ve neler olup bittiğini anlattı yaptıklarının hata olduğundan bahsetti ve dahası uzar gider ..... şimdi ne mi oldu ; Tehdit ediliyorum yani yıllar öncesine geri döndüm bundan günler önce istemediğimi söyledim ve annemin karşısına çıkacağını ve bana zarar vereceğini söyledi ve hayatım boyunca ondan kurtulamayacağımı ... sadece ölümün ondan kurtarabileceğimi söyledi .. . benden ne istiyor konusuna gelince ; Evlenmek mutlu bir yuva kurmak istiyor ama onun deyimine göre öyle ... Peki ya ben Ben mutlu olabilecek miyim ??? HAYIR !!! Şimdi tek dileğim ondan kurtulmak ve bana yardımcı olmanız ...