Mesajı Okuyun
Old 08-11-2012, 09:06   #34
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan av.mahmut dikmen
İ“avukatın arkasında duramayan baro” tanımlaması ve bu tanımlama üzerine yapılan yorumlar nedeniyle birkaç söz etmem gerektiği düşüncesiyle siteye üye oldum ve size bu satırları yazıyorum.
Konu dışına çıkma pahasına, ben de memnuniyetimi ve teşekkürlerimi ifade etme gereği duydum.

Şimdiye kadar sitemizde barolar ve barolar birliği hakkında, haklı veya haksız, pek çok eleştiri mesajı yayınlandı. Bu mesajlara ilgili barolar veya barolar birliğinin ilgilileri tarafından yanıt verilmemişti.

Sorunların yanıtlarla oluşacak iletişim ortamında çözüleceği düşüncesiyle, bu yanıtı nedeniyle Sayın Av.Mahmut Dikmen'e memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Alıntı:
siteye üye oldum ve size bu satırları yazıyorum.

Öte yandan, baronun yönetim kurulunda görev alan ve Avukat Hakları Merkezi sorumluluğunu yüklenen Sayın Av.Mahmut Dikmen'in Türk Hukuk Sitesine henüz daha şimdi üye olması beni hayrete düşürdü. Yine de "zararın neresinden dönülse kârdır" tesellisi sevindirici. Darısı sitemize hâlâ üye olmayan diğer baro yöneticilerinin başına... (Bu arada, baro yönetimini iletişim kurmaya zorlamayan avukatların ilgisizliği de tartışılmalı.)

Avukatlarla iletişim kurmadan da baro yönetilebilir ama iletişim kurulursa daha iyi yönetilir.

Saygılarımla