Mesajı Okuyun
Old 28-12-2006, 15:33   #4
Av.Duygu Keleş

Üniversite sınav sonuçlarının açıklandığı gün internetin başından kalkmamama rağmen,yoğunluktan mıdır bilinmez bir türli siteye bağlanıp neticeyi öğrenemedim.Bu arada benimle beraber sınava giren kuzen eş-dost akrabaların sınav sonuçları geliyor,kazanamadıklarını öğrenince umutlarım biraz daha kırılıyordu.En sı-onunda 900 lü hatları denemek aklımıza geldi ve aradım.Babaannemde yanımdan "BAna bak uşağım kazanamadın derlerse sakın inanma,çekemezler seni,yalan söylerler" demez miBen bir yandan kaahkaha atıyor bir yandan da telefonun çalışını dinliyordum.İlginç ki hat düştü ve iyigünler ....... le başlayan operatör mesajı kulağıma gelmeye başladı.Ben o heyecenla "İyigünler hanımefendi,sınav sonucumu öğrenecektim" dedim ve kafamı çevirdiğimde tüm ev halkın yerde kıvrandığını gördümÇok utandım çoookkTabi heyecen biter mi?Ben dinlemeye devam ettim Öss no mu tuşaldım ve operatör "yerleştiğiniz yükseköğretim programının alan kodu......" demeye başlayınca bende aynen şu tepki"Anneeeeeeeeeeeee yerleştiğin diyor bu hangi kod" sonra hukuk dedikten sonra ben zaten tel kapatmış evde çığlık atarak zıplıyordumSonra bir an durdum ve anneme dedim ki"Anne gel biz bir daha arayalım belki bir yanlışlık olmuştur." Peki naptım tahmin edin.Annemin engellemelerine rağmen yeniden aradım
Eeee insanın nüfus cüzdanında "Trabzon" yazınca arada lazlığı tutuyor.