Mesajı Okuyun
Old 23-03-2002, 21:15   #12
levent öge

Değerli meslektaşlarım,Sayın Çelik in başlattığı bu kampanyanın ilk yazısını okuduğumda sayın Çelik in düşüncelerini destekleyen bir yazı yazmaya niyetlenmiştim.Ancak zaman sorunu buna engel oldu.İyi de olmuş
Şimdi Sayın Admin,seyyah,birdost un yazılarınıda okuyunca olaya daha farklı bakıyorum.Bence bunun nedeni sayın forum yöneticilerin dişinda bu tartişmaya katılanların tamamının avukat olmalarından dolayı olaya avukat bakiş açısiyla yaklaşmamızdan kaynaklanmakda.Bu bakiş açısiyla ben dahil sayın Çelik,Tikici,Metin,yüzde yüz haklıyız.Bizler bir avukat olarak düşündüğümüzde herkesin bu forumda kimliğinin açiklamak kaydıyla yer almasını talep etmekte hakliyiz.Ancak arkadaşlarda ,bence Türkiyenin en kaliteli bir sitesini yönettiklerinden önce bir avukat olarak değil ,internette bir site yönetici duyarlılığı ile olaya yaklaşiyorlar ki haklılar.Ben avukat olarak kişileri ismen tanıyabildiğim ve bana düşüncemden dolayı hakaret etmeyecek kişilerle birlikte olmak,onlarla tartişmak diğer bir ifade tarzıyla "az olsun temiz olsun"mantığı ile yaklaşiyorum.Ancak onlarda site yöneticisi olarak katılımın fazla olmasıyla manevi olarak yaptıkları işden haz alacaklardır.
Bizim kendi şahşi hobilerimize ayırdığımız zamanı bu insanlar burda BİZLER için kendi zamanlarını ayırıyorlar.
"ZAMAN"hepimiz için en değerli kavram
Kimlik açiklaması zorunluluğu getirdiğimizde memur oldukları nı düşünen bir çok hakim ve savcı meslektaşlarimiz(Ki onlar memur değil HAKİM ve SAVCI lardır)(mesele bu ayrımı hayata geçirebilmelerinde) bu forumda yer almayabilirler
Bu nedenle kimlik açıklaması pek de önemli değil düşüncesindeyim
Herkese,sevgi vede saygılarimla