Mesajı Okuyun
Old 21-03-2002, 12:11   #3
Av.Mehmet Saim Dikici

Varsayılan Yanlış anlaşılma en büyük eziyettir!

Sayın meslektaşım,

Bu konuda görüş belirtip belirtmeme hususunda tereddüt etttiğimi belirtmek isterim. Konunun direkt muhatabı olmadığım içindir bu tereddütüm.

Ancak, aynı mesleği ve forumu paylaştığımızı düşünerek çok kısa olarak düşüncemi arz etmek istiyorum.

Sayın Av. Giray Çelik, forumdaki yazılarından tanıdığım ve son derece beğendiğim bir meslektaşımızıdır. Yazılarında, incelik ve sadelik ön plandadır ve açıkçası okuyana zevk vermektedir.

Yazısındaki kastı açıktır. Hakaret ölçüsünde ifadeler içeren, isimsiz kimselere ait yazıları hedef almaktadır Sn. Giray.

Ben de aynı fikirdeyim ve ''kimliğini gizleyen'' hakaret edicilere karşıyım. Onları kınadığımı ifade etmek isterim.

Hukukçu meslektaşlarımızın, hele avukat ise kimliğini gizlemesinin ne o' na ne de diğer meslektaşlarına bir faydası yoktur. Fakat, hakaret içeren sözcükler sarfetmesi halinde tüm meslektaşlarına mutlaka zararı vardır.

Ben, Sayın Giray Çelik' in iyiniyetine ve samimiyetine inanıyorum ve siz ve sizin gibi değerli meslektaşlarımızı hedef almayacağından eminim. Nezaket ile İncelik arasındaki farkı bizlere tattıran değerli meslektaşımı üzmememiz gerektiğine inanıyorum.

Selam ve saygılarımla..