Mesajı Okuyun
Old 05-03-2020, 15:00   #1
Konuk

 
Varsayılan Sgk nin vermiş olduğu görev yapamaz raporunu İdari mahkemeye verilebilir mi?

14 ay önce kalbime 3 adet stent takildi.Şuanda herhangi bir sağlik problemim yok çalişmama engel bir sağlik problemim yok fakat sağlik yetenegini yönetmeliğinde bulunan 42 madde 3 fıkra geregi tsk jandarmada görev yapamaz raporu verildi.idari mahkemeye verebilirmiyim.çalişmak istiyorum.