Mesajı Okuyun
Old 01-01-2018, 06:32   #1
Konuk

Varsayılan Kızımı eski eşime vermek istemiyorum

Merhaba ben 6 yıl önce boşandım kızım benimle birlikte kalıyor ikinci evliligimi 5 yıl önce yaptım.kızım 2.5 yaşında idi şimdi 8 ine girecek. Sırmak istediğim soru.eski eşim taksiciydi fakat hayat kadınlarını çok taşır onları hep gideceği yere götürürdu, onlarla çok içli disliydi ki biz bu hayat kadınları yüzünden ayrıldık çünkü eşimde onları kullanıyordu. Eski eşim artık durakta taksicilik yapmıyor sadece oteldeki hayat kadınlarını pavyona götürüyor ve otelde kalıyor. Kızımı çarşıda gezdirirken anne bende bu otelde kaldım babisle, dedi.yani kızımı her aldığında otele götürüyor, götürdüğünü biliyordum ama kaldığını bilmiyordum. Artık kızımı eşime vermiyorum icraya veriyor ama ben yinede vermiyorum.nasıl bir dava açabilirim kızımı almaması için. Ben kızıma evlatlık davası açmak istiyordum fakat bu konu daha önemli . Ne yapmalıyım kızımı vermemek için uykularım kaçıyor. Eskiden pedagogla görüştüğümde iki babasinida sevdir . Diğer babasoylada görüşsün demişti şimdi durumu anlattığımda sakın verme kızını diyor.ben napmaliyim.kızımda artık soru soruyor .anne neden babis otele götürüyor , neden gül abla otelde kalıyor onun evi yokmu. Otel odasının kapısının önünde birsuru güller var odada ayıcıklar var hep bana hediye veriyor , onun evi yokmu sürekli soruyor. Buarada burası küçük bir şehir. Be bu otel pansiyon gibi .sadece hayat kadınları kullanıyor. Lütfen fikir verin nasıl dava açabilirim. Kızımın konusturulmasini istiyorum. 2. Sınıfa gidiyor.onun anlatacaklarıni dikkate alirlarmi