Konu: Kemik grefti
Mesajı Okuyun
Old 21-10-2020, 16:20   #1
Konuk

Varsayılan Kemik grefti

Merhaba ben üniversite hastanesinde kemik grefti ameliyatı oldum. Doğuştan tavşan dudak yarım damak doğdum. Ortodonti doktorum aynı hastanede çene cerrahide bir doktora yönlendirdi film çekildi her şey incelendi ameliyat olabileceğim söylendi. Hatta ameliyatı yapacak doktor boşuna 1 sene sıra bekleme küçük bir operasyon yarım saatte lokalle yaparım dedi. Ameliyattan 2 gün sonra burnumdan kokulu sıvı gelmeye başladı ve dikişlerim çok geriliyordu. Bir hafta sonra kontrole gelmemi söylediler. Kontrole gittim. Doktor bakar bakmaz şaşırdı ve hemen operasyona aldı. Yerleştirdiği kemiği aldı serumlarla yıkadı ve tekrar dikti. Bu ameliyat için hastaneye belli bir mebla ödemiştim. Kendileri ameliyatın başarısız olduğunu söylediler ve ücreti iade edemezlermiş. Hicbir ameliyatın garantisi olmazmış evet haklılar ama doktor ihmali olmadığını nerden bilebilirim? İç dikişimin açıldığını bundan dolayı içerde iltihaplanma olduğunu söylediler. Zaten dış dikişlerimde hicbir şey yoktu. Bu durum için nereye başvurmam gerekir?