Mesajı Okuyun
Old 24-04-2007, 11:26   #20
seyitsonmez

sevgili meslektaşlarım!

Davayı yalnızca zina sebebiyle açmadığımı sadakatsizlik ve evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebeblerinide eklediğimi belirteyim. Bugün duruşması vardı davanın. Davalı taraf daha önceki savunmalarında söz konusu 3. kişi ile mesajlaştığını, mailleştiğini, bir kere yemek yediklerini dahi söylemişti. Hatta davaya cevap dilekçelerinde davacının ilgisizliği sebebiyle söz konusu 3. kişinin aşırı ilgisi sonucu ona karşı ılgisiz kalmadığını ama cinsel birliktelik yaşamadığı söylemiştir. Mail çıktılarına iitraz etmemiştir. sorum üzerine erotizm içerikli maiileri kendisinin yazdığını ama yazılanların 3. kişiyle ortak okudukları bir kitapdan alıntı olduğunu söylemiştir.( Bu arada 3. kişi davalıyı işinden dolayı tanıdığını onun dışında hiçbir şekilde ilşkisi olmadığı soyleyerekten davalının diğer savunmalarını curutmuştur.) Bügünkü duruşmada ben kitabı mahkeme sundum kitabın konusuda aşk ve aldatma Hakim kitabı incelemeye aldı. Benim iddiam zinanın hernekadar fotoğraf tanık yada başka bir delille ispatlanamdı isede çelşkili beyanlardan yararlanarak bunu ispatlayabilmek olmasda kusur oranında karşı taraf % 100 kusur yüklemek.