Mesajı Okuyun
Old 22-10-2007, 14:42   #26
av.medine

Sayın Ferda Anıl
bu konuyu açtığınız öncelikle sizi tebrik ediyorum sanki yarama basmış gibi oldunuz. Çünkü ben de bu tarihten 15 gün evvel haciz müzekkeresinin gereğini yapmayan bir banka çalışanını merkeze şikayet ettim fakat netice alamadım üstelik ilçede tek şubesi bulunan banka ile de kötü oldum. Nedense bankada haciz müzekkeresi geldiğinde özellikle biz avukatlar elden götürdüğünde sanki hemen bir karşı işlem başlatma gereği duyuyorlar.Acelece hesap sahiperlini korumak için öncelikle usulen haciz ihabarnamesine itiraz ediyorlar ( Neymiş efendim hesap üzerine gelecek olan havalaleri üzerine haciz konulamazmış veya neymiş hesapta para yokmuş aslında fon ücreteleri alenen hesapta görünemedişğinden o kısımları es geçiyorlar.
Benim şikayet konusu olayımızda borçlu hesabında gerekli para olduğunun ve bloke konulduğundan kednsiisne de ödme yapılmadığıono söylüyor fakat hanımefendi ( banka görevlisi ) blokeyi yapmadığı gibi haczi de infaz etmiyor Niçin çelişkili davrandığımı söyleyince de kendilerinin avukatlardan daha iyi bildiğini bağırarak söylüyor yani tam bir probelm olay.
Ama dediğim gibi merkeze internet yolu ile şikayet ettim sonradan öğrendim ki şikayete de görevli şahıs cavap yazmış . Daha ne yaparsın ki ?
Allah bizi bankalara muhtaç hale düşürmesin *