Mesajı Okuyun
Old 19-12-2010, 21:51   #1
ceren su

Soru Eşim Bana Hakaret Edip Çoçuklarımla Evden Attı/Boşanmada Bağışlanan Malların Durumu

eşimle 2005 te severek evlendik kendisini ailemle tanıştırdım anne babamın ayrı oldugunu sebebini anlattım evlendikten sonra ailemi kabullenemediler 2 tane biri 8 aylık biri 4 yaşında çoçuklarım var evlendigimiz günden beri benim üzerimde fiziksel ve psikolojik şiddet var ciddi saglık problemlerim var ailem beni ziyarete geldiginde küfür edip kovdular kayınbabam bana küfrediyor eşim hiç birşey söylemiyor karı koca hayatımız yok babasıyla tartıştık bana küfretti eşimde beni çoçuklarımla evden attı ben çoçuklarımla annemin evinde kalıyorum eşim beni çoçuklara bakmamakla sokağa atmakla tehdit ediyor babası eşimin üzerine bir ev birde araba verdi tapusu eşimin üzerine bu mükler babadan geçtigi için miras mı sayılıyor hak talep edemezmiyiz benim takılarımıda aldılar ben boşansam madur olurmuyum nafaka tazminat yada mülklerden pay alabilirmiim lütfen yol gösterin bu işler nedir nasıl olur bilmiyorum şimdi çoçuklarımla annemin evinde kalıyorum annemde madur eşim arayıp sormuyor boşanmaya karar verdim