Mesajı Okuyun
Old 21-07-2007, 11:19   #6
Çiğdem

sevgili ar kadaşım ben c,çok teşekkür ederim bana verdiğin bilgiler için.demek o notlar senin.bende çok ii not tutuorum.arkadaşlarım genelde benden alırlar notu.buarada senden bir konuda tavsiye istiyorum.ben anayasa hukukunu alttan alıyorum.ve hernedense her sınavından 23 alıyorum.yine finalden 23 aldım.artık anayasa çalışmak istemiyorum.ama mecbur tekrar çalışacağım bütlere.harflerim hep ff yada fd düştüğü için ortalamaylada geçemiyorum.busene anayasaya çalışcam die borçlara çalışmadım.çünkü sınavlarımız çakışıyordu.ama borçlardan geçtim.yine anayasadan kaldım.bana biraz yol gösteririmisin?nasıl çalışmalıyım,sınavda nasıl cümleler kurmalıyım?faruk hoca sınavda bizden ne istiyorda ben veremiyorum?artık tak etti canıma.neyse sevgili arkadaşım sana geleceğinde başarılar.şimdiden teşekkür ederim. buarada yasemin arslan arkadaşıma da 2. sınıfta kolay gelsin.2. sınıf derslerini çok önemsemeni tavsiye ederim yasemincim.cünkü asıl hukuk fakültesi şidi başlıyor senin için.bide anayasaya dikkat.geçtiysen de tebrik ederim.