Mesajı Okuyun
Old 29-04-2007, 19:10   #4
minee.mine

Merhaba,
Sayın konuk üç yıllık evlilikte iki kere boşanmanın eşiğinden dönmüşsünüz şimdide şiddete maruz bir evliliği sürdürüyorsunuz. Ev hanımısınız ve herhangi bir geliriniz yok evliliğin yürümediğini fark ettiğiniz andan itibaren bari enerjinizi kendinizi geliştirecek bir takım kurslar etkinliklerle değerlendirseydiniz. Neyseki hayatta yalnız değilsiniz eşinizle paylaştığınız hayatınızda bile sorunlarınıza koşan bir aileniz var. Belki eşiniz sizin gidecek bir yeriniz olmadığını yada ayakları üzerinde duramayacağınızı düşündüğü için bu kadar rahat bir şekilde sizi rencide ediyor, şiddet uyguluyor. Önce kendiniz için bir şeyler yapsanız yada bu durumu ailenizle paylaşıp onlardan yardım alsanız. Dayakla zaten bu evlilik nereye kadar gidebilir ki, yada sizi döven birine ne kadar daha sevgi gösterebilirsiniz.
Ailenizle kalma şansınız varsa onların desteğini alarak Sayın Şehper hanımın önerilerini dikkâte alın ama ne yaparsanız yapın mutlaka ayaklarınızın üzerinde durmak için çabalayın bir zaman rencide edildikten sonra kendinize olan güveninizi kaybedip kendi içinizde kaybolmayın
Avukat yada psikolog değilim fakat yazınızı okudum ve sadece bir kadın olarak bir şeyler yazmak yada paylaşmak istedim.
Saygılar,