Mesajı Okuyun
Old 22-02-2012, 13:33   #209
Av.Özlem PEKSÜSLÜ

Alıntı:
Yazan Av.Yasemin Akyol
Sayın Ergin, teşekkür ederim paylaşımınız ve ilginiz için. Tek üzüldüğüm nokta bir meslektaşın müvekkilleri bana karşı doldurarak, bana olan güvenlerini sarsarak, bana ileri geri konuşmalarına neden olmasıdır. Babam ve kardeşim de avukat ve aynı ofiste çalışıyoruz, ben doğu kadınıyım bu olay ofiste duyulur ve çok başka noktalara taşınır endişesi ile ört bas ettim ve o kadar lafı resmen yuttum. Nelere sebep olabileceğini farkında bile değildi.

Çok ağırıma gitti ''hak'' denen bir şey varsa ben helal etmiyorum.

Tekrar yaşanmaması dileğiyle diyeceğim ama üstat, biliyoruz ki yaşanacak

bu arada avukatın ismini bile öğrenmek istemiyorum bu türden ne kadar az insan tanısam o kadar kardır bana
Saygılarımla.

Öncelikle çok geçmiş olsun.Sanırım bayan olmamız karşımızdakileri daha da cesaretlendiriliyor.

Benzer bir durum benim de başıma geldi.Aynı suçtan dolayı müvekkilin yargılması devam ediyor.
Aynı problemleri yaşadım.

Aslında sakin kalabilmek ,durumu izah edebilmek bazen gerçeği ortaya çıkarıyor.Ama bunu sağlamak her zaman mümkün olmuyor.

Akrabayı dışarı çıkardım.Müvekkille konuştum,anlattım.Şimdi kararını ver dedim.Beni seçersen de sen bana uyacaksın dedim.

Davaya devam ediyorum.
Bazen sonuçlarından korkarak kapatmaya çalıştıklarımız sırasında aldığımız yaralar belki sonunda alabileceğimiz yaralardan daha ağır oluyor.

Bazılarına bayram olmasın diye de dosyadan çekilmedim.