Mesajı Okuyun
Old 13-05-2010, 20:31   #1
Konuk

Mutsuz alman vatandasi cocuklarimi türkiyeye götürsem alman devleti elimden alirmi

yardim eden herkeze simdiden saygilarimi sunuyorum ben 1993 yilinda türkiyeden almanyaya gelin geldim ve evlendigim günden itibaren assalandim siddet gördüm üstelik esim bagimliydi akli dengesi olmayan bir insandi herseye ragmen yinede katlandim ve evlendigimde 14 yasindaydim 18 yildir bu sekilde yasadim beni sürekli tehtit ediyor cok kiskanc bir insan kimseyle görüstürmüyor ise göndermiyor ve ben artik bütün bunlari kaldiramaz hale geldim cok kücük yasta oldugum icin belkide cahilligimden bunlara katlandim ama artik ayrilmak istiyorum fakat esim sürekli seni yasatmam cocuklarimi vermem diye tehtit ediyor 9 yasinda oglum 5 yasinda lizim var esimle sürekli kavga ediyor bir türlü oturup konusamiyoruz bütün bunlardan cocuklarda cok etkileniyor ben türkiyeye ailemin yanina yerlesmek istiyorum cocuklarimida onun gibi piskopat bir insanin elinde büyütmek istemiyorum fakat cocuklarimin ikiside alman vadandasi bu yüzden türkiyeye gittigimde esim beni cocuklari kacirmakla sikayet ederse alman devleti cocuklarimi elimden alirmi diye cok korkuyorum kimseden yardim istiyemiyorum almancam yok nereye bas vuracagimi bilmiyorum üstelik tek basima biyere gidemem ne yapmaliyim bilmiyorum cocuklarimin hakkini öldürmelimiyim ne olur yardim edin kisa zamanda cevap verirseniz sevinirim allah rizasi icin sizleri yardimlarinizdan dolayi kutluyorum günümüzde kimsenin kimseye yardim etmedigi bir dönemde yasiyoruz sizler bu sitede insanlara faydali bilgiler sunuyosunuz allah hepinizden razi olsun saygilarimla