Mesajı Okuyun
Old 21-03-2015, 01:33   #1
magdur15

Varsayılan cocuga cinsel istismar

Oncelikle biz kadinlara boyle bir hizmet sundugunuz icin sizlere onsuz tesekkurler.Yaklasik 3 yil once calistigim isyerinde temizlikci olarak calisiyordum 11 yasimdaki kizimida isyeri sahibi yardimci olsun diye sekreterlerin yanina ise almisti ve burda alti ay boyunca kizima taciz yapmis ve ben ogrenince o isyerinden ayrildiktan sonra kizim benden habersiz ben korkmustum cunku bu kisiden karakola gidip sikayetci olmustu.bu kisi tutuklanarak cezaevine konulmustu.sonra yine ben yanliz bir bayan oldugum icin surekli cevreden insanlar cunku ayni cevredeydik beni korkutmalari sebebiyle yanlis anlama olmus olabilir dedigim icin bu kisi tahliye oldu.gecen yil asliye ceza mahkemesindeki durusmada gercekleri anlatip psikolojomoz bozuldugu icin ilgilenemiyoruz dedim.mahkeme davayi agir cezaya yolladi ve bir hafta once durusma oldu.bu durusmadan once bir arkadasimin yardimlariyla sagolsun bir avukat tuttuk ve davamizla bu avukat ilgileniyor.durusmada bastan sonu beni kotuleyip yalanlarla dolu savunmalar yaptilar.agir ceza hakimi neden size boyle biriftira attilar dediginde bu kisi para icin dedi ve hakim peki cezaevinde uc ay kaldiniz kimse sizden para istedimi deyince hayir dedi.olayin oldugu yeri olamaz bir yer gibi gostermeye calistilar.bu kisi yasli oldugu icin ben oyle bir sey yapamama getirdi.biz isi biraktugumiz halde isten cikardigimi icin iftira atiyorlar dedi.ve birde ozel bir sirkete kamera kayitlari cozumlemesi yaptirip benim soylmedigim seyleri soylemisim gibi mahkemeye sundular.yaklasik 2 saat 4 avukatla savunma yaptilar ve beni kotuleyip durdular.benim avukatim ise sadece 5 dakika konustu iddialarin sadece bazilarini cevapladi ama mahkemede diger avukatlarla agiz dalasina girdiler.ve karsi tarafin benim avukatimi aradigini mahkemede soyledi.birde olayin son oldugu gun kucuk oglumda tacize maruz kaldigi icin onun adida gecti.kizim karakolda onuda anlatmisti.soruma gelince kafam cok karisik ve yine korkuyorum.bu kisiler nufuslu ve zengin kisiler.ama onlardan degil ceza almamalarindan korkuyorum.mahkeme kamera ile kizimin dinlenmesi icin ertelendi.olayin tamamini nerdeyse anlattim.ne yazik ki kimseye guvenemiyorum ve cevremde kimseye bunlari anlatamiyorum.avukatimizinda tam olarak davaya hazirlandigini dusunmuyorum.mahkemeden sonra aradigimda telefonuma cevap vermedi ve geride donmedi.ve bu kisiler 4 avukatla beni kotuleyerek yalanlarla bu isten siyrilabilirlermi yoksa kizimin surekli ayni ifadeleri yeterli olucakmi?
simdiden cevaplariniz icin tesekkurler.