Mesajı Okuyun
Old 09-07-2013, 18:30   #1
Konuk

Mesaj cıktığım eve tebligat gelmiş olabilir mi

ben 1 senelik evliyim 6 ay öncede aynı yaşadığımız evi fiilen boşalttım bunun sebebinde iki tarafında evliliği bitirme kararı vardır. yanlız bir oyuna gelip kadın olan ben evden ilk çıkanda ben oldum sonrasında oda eşyalarını alıp çıkmıştır. yanlız boşanma davasını benim açmamı ısrarla söyleyen eşim inatla anlaşmalı boşanmaya yanaşmıyor sen git mahkemeyi aç ben gelirim diyor bunu altında ilk evden ben çıktığım için bana yapılan bir oyunmu var yada bana yine o adrese tebligat göndermiş olabilirmi mahkeme acarak ben madur durumdayım eşimle aramızda birşey yokken çıktı gitti tazminat istiyorum gibilerinden bir tebligat olabilirmi her ne kadar orda olmasamda elime ulaşmasıda mümkün değil korkum ; sucum olmadığı halde oyuna gelip evden ben ilk çıkmam onunda güya ben terk etmişim gibi haksızlığa uğradığını düşünerek böyle bir tazminat olayını başıma vermesi bu arada üzerime hiç birşey yok çalışmıyorumda paramda yok barodan ücretsiz avukat tayin ettim fakirlik kağıdı alıp ve ikametgah alıp şimdi ordan gelicek haberi bekliyorum mahkeme için ama korkularım var anlaşmalı bosanalım dedim beraber imzalayalım orda birşey istemediğimize dair dedim ısrarla sen git aç ben gelirim diyor bunun altında yatan ne acaba