Mesajı Okuyun
Old 22-01-2014, 12:53   #1
Konuk

Karar eşimin anlamsız istekleri

iyi ğünler ben eşim ve kayınvalidemle beraber yaşıyorum kayınvalidem benim herşeyime karışıyor kıyafetimden telefonuma oturmamdan kalkmama hatta banyo yapmama kadar ne yapacağımı bilmiyorum eşimde devamlı annesini destekliyor ben ne söylesem hemn annesine söylüyor neden böyle yapıyorsun dediğimde annemin herşeyi bilmesi ğerekir diyor eşim benimle ters ilişkiye girmek istiyor ben yapamam dediğimde mecbursun diyor eşimden ihtiyaçlarım için harçlık istiyorum vermiyor kayınvalidem benim anneme gerizekalı bir annen var diyor herşeyin en iyisini kayınvalidem ve ailesi bilirmiş biz bilemezmişiz eşimin 18 yaşında bir kız yiğeni var o devamlı ailesiyle tartışıyor ve bizim yanımıza geliyor ben rahatsız oluyorum çünkü ona devamlı hizmet ediyorum eşime anlatıyorum eşim bu ev onun babaannesi ve amcasının evi diyor sen karışamazsın sen 3. sahışsın diyor benim o evde hiç söz hakkım yok kayınvalidem ben rahatsız oluyorum dediğimde senin başınımı tutuyoruz torunumla ben diyor kayınvalidem deterjan bitiyor almıyor ben birkaç kez çamaşır suyuyla bulaşık yıkadım ben annemlere giderken kayınvalidemden izin almalıymışım ve beraber onunla gitmeliymişim tek ğidemezmişim eşim ve kayınvalidem beni dışarı cıkarmıyorlar çıktığım zaman onlardan biri yanımda olmalı yoksa cıkamam eşim annesine çok düşkün biri ve eşimin hiç arkadaşı yok benim arkadaşımda olamazmış olursada kayınvalidem veya görümcem arkadaşım olurmuş kayınvalidem böyle diyor eşimde onaylıyor ben eşimin bazı davranışlarını bir psikoloğa anlattım onlar bana eşimin bana hiç bir sayğısı olmadığını söylediler ve derhal kayınvalidem ve eşimi tedavi olması ğerektiğini söylediler eşim vekayınvalidem beni devamlı kontrol altında tutuyolar eşim birde evin en küçüğü olduğundan çok şımarık ve herşeye küsen alınan istediğini yaptıran biri kayınvalidem ben seninğibiyken kocamı dışarıda karşılardım düşüncesiz diyor eşim 26 yaşında biri ve annesinin yanında iç çamaşırıyla geziyor yapma dediğim zaman annem değilmi diyor eşim agdayla annesinin yüzünü alıyor ve kayınvalidemin hoşuna gidiyor bana da sende iş yoktur bak oğlum yapıyor ve bunun gibi daha birçok şey var benim iyice psikolojim bozulmaya başladı bana bir çıkış kapısı gösterin bundan nasıl çabuk boşana bilirim eğer burada biraz daha yaşarsam kendi canıma kıyabilirim