Mesajı Okuyun
Old 05-01-2004, 12:00   #7
Admin

Sayın Tansel,

Mesajınızdaki "tansiyon ve alınganlık" bu sitede niçin siyasi konulara girmeyi istemediğimizi en iyi ortaya koyan örnek.

Kamu Yönetimi Yasa Tasarısı elbette Türk Hukuk Sitesi forumlarında tartışılacak bir konudur. Ancak örneğin size göre X partisinin bu tasarı ile gerçeleştirmeye çalıştırdığı gizli emel, bir başkasına göre Y partisinin bunu önleme planları hukuki değil siyasi bir tartışmadır.

Alıntı:
Ben de, kamu yönetimi tasarısını tartışmak istediğimde, şahsıma karşı yapılan haksız ve ağır eleştirileri bir türlü anlayamıyorum. var?

Şahsınıza haksız ve ağır eleştiri yapıldığını söylemek de sanırım bu konuya katılan diğer üyelere yapılan haksız ve ağır bir eleştiri oluyor.

Mesajınızı forum yöneticimiz siyasi tartışmalara yol açabilecek nitelikte buldu. Bir diğer üyemiz aynı yönde fikir beyan etti ve ben de bu görüşlere katılıyorum. Siz belki farklı görüştesinizdir ama bu konu içinde size getirilen hangi eleştiri ağır onu anlamak da zorluk çekiyorum.

Bu konu tartışmaya kapatılmış değil ve mesajınız da tamamen siyasi olarak nitelendirilmiş değil. Öyle olsa şu anda forumda yer almıyor olurdu. Ancak konu tartışılırken siyasi yönüne girilmeyip hukuki yönü üzerinde yoğunlaşılmasını isteyen nazik bir hatırlatmayı da şahsınıza ağır eleştiri olarak nitelendirmek bence bize haksızlık oluyor..