Mesajı Okuyun
Old 03-09-2006, 14:23   #32
Jeanne D'arc

Sayın Sehper,

Estağfirullah, küçük bir serzenişti benimkisi, özüre gerek yok. Şimdi bakın, benim gerekçeli yazılması talebim de madde numaraları ile yazılması değildi. Herhangi bir forumda genel bilinenin aksine bir bilginin "benim kanaatim şu" denilerek kestirip atılmasını doğru bulmuyorum. En azından gerekçesi yazılmalı, hukuki-mantıki izahı yapılmalıdır. Bu forum okuyucusuna karşı sorumluluktur.

Ancak benim bu forumda gerekçeli yazma talebim olmadığını yineleyeyim. Tahsilat makbuzu forumunda ise gerekçeli yazılmasını talep ettim ve kesinlikle haklı olduğumu düşünüyorum. Soru ve cevaplar okunduğunda buna hak verileceğini zannediyorum. Rahatsızlık hangi forumla ilgili ise o foruma yazılması daha doğru olacaktır. Mesela ben o forumda gerekçe talep ederken burada etmedim. Bu ayırıcı tavır sebepsiz değildi.

Bir de beyanınızın aksine bence forumun yegane amacı; Sayın Özcan'ın sorusuna cevap vermek değildir. Asil amacı bu olduğu doğrudur ancak tek amaç bu değildir. Soruyu soran ve forumu açan Sayın Av.Özcan'dır ancak forumun devamı-gelişimi için onun nezaretine gerek yoktur. Formun hitam noktası, tüm katılımcıların aklındaki tüm soru işaretlerinin cevaplanmasıdır diye düşünüyorum.

Saygılarımı sunarım.