Mesajı Okuyun
Old 01-02-2015, 03:39   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
Yaklasik 1 ay once babamda testis kanseri teshisi kondu hemen ameliyat ettirdik ameliyattan 2-3 gun sonra normal hayatina geri dondu gunluk butun aktivitelerini yapabilen bir insandi bir onkolok onerdiler ve bu doktor ismi olan bir doktordu bir devlet hastanesinde un yapmis biri kredi karti gecmeyen makbuz verilmeyen ozel muayenesi gittik ve kemoterapi yapilmasi lazimdi dedi kendisinin organize ettigi baska bir devlet hastanesinde ptesinden cumaya kadar kemoterapi uygulandi son gune kadar gayet saglikli iken son gunden itibaren yataktan kalkamaz dayanilmaz acilar icinde kaldi bu doktoru aradigimizda normal agri kesici verin mesajlari iletildi sekreteri tarafindan kan testi yapildi kendisine gonderdik 2 gun sonra kan degerleri cok dusuk su ilaci alin mesaji geldi ve malese kemoterapi sonrasi babami 1 hafta icinde kaybettim. Kan degerleri okadar dusmusku hic bir organinda rahatsizlik yasmayan babam coklu organ calismamasindan vefat etti.Ve ben bunun normal oldugunu dusunmuyorum babam kanserden degil kemoterapiden vefat etti ve bu doktor o gunden sonra hic bir iletisime cevap vermemekte bu konuyla ilgili bana yardimci oalcak yol gosterecek varsa cok menmun olurum babam vefat ettiginde 66 yasinda ve kemoterapiden 3 gun once oglumla bahcede kosturup basket oynar durumdaydi

Tesekkurler

Sayın KONUK,

Öncelikle başınız sağolsun.
Konusunda uzman bir avukatdan destek alarak elinizdeki bilgi ve belgeler ile TC.Sağlık Bakanlığı'na şikayetinizi yapabilirsiniz.Ayrıca şartları oluşmuş ise tazminat talebinde bulunabilirsiniz.
Saygılarımla.
Ecz.Mesut ÇETİN