Mesajı Okuyun
Old 02-05-2014, 00:28   #1
Konuk

Önemli Tehdit alıyorum

Merhaba ben , lise 2 de bir kişiyle 2 ay arkadaşlık yaptım , sonra ayrıldım ve başka ile gittim , 3 sene sonra biriyle evlendim ,. Eski erkek arkadaşimla 13 sene sonra tekrar internet sayesinde görüştüm 2 sene normal arkadaş gibi konuştuk . Sonra 2 yılda tam bir ilişki yaşadık 2 ayda bir buluşuyorduk , bu buluşmada her ey oluyordu , bu arada bende evliyim o kişide evli bir kaç kez ayrılmaya kalktım ama izin vermedi beni sürek tehdit ediyordu , kocana , ailene söyleyeceğim diye bende mecburen kabul ediyordum , ama son 1 aydır karar verdim tehditlerine göz yummayacağım, ( resimlerim ve mesajlarımda tehdit ediyordu , ama zorla bir bana bir şey yapmadı ama ben korkumdan kabul ediyordum , ben ona gidiyordum o bana geliyordu ) işler büyüdü tehditler artti sürekli senin ailene resimleri yollayacağım diyor , evet ben evliyken onla ilişki yaşadım ama şimdi pişmanım , ve kimse duymadan bitirmek istiyorum , o kişiye ne yapabilirim ? Savcılığa suç duyurusu yapsam bir sey olurmu ? ( beni bırakması için onun gözünün önünde intihar ettim , genede ona diyorum eğer aileme bir şey dersen kendimi öldürürüm diye ama halen aıyor ) lütfen yardım edin ne yapabilirim ??