Mesajı Okuyun
Old 22-04-2010, 23:53   #1
Konuk

Soru Eşim beni dövdüğünde hamileydim..Cezasını etkiler mi?

eşimin 2009 yıkında başka bir kadın hayatına girdi.ben bu durumu öğrendikten sonrada umursamamaya başladı o arada ben hamile kaldığımı öğrendim ve eşime söyledim.eşimde benden boşanıp o kadınla yaşayacağını ve bu çocuğu aldırmamı istedi ben inançlarım doğrultusunda kabul etmedim.ondan sonra eşim hergün beni dövmeye başladı bebeğimi düşürdüm(çok küçüktü ve doktorada gitmedim hastane raporu yok.)ama bunu eşime söylemedim boşanmak istemediğim için (çünkü 2 yaşında bir çocuğum daha vardı.)birgün beni çok kötü bir şekilde dövdü o kadınla gizli konuştuğu tel hattını aldım diye.sonra benim evde olmadığım birgün evimdeki eşyalarımı o kadınla beraber kaçırdı.beni mahkemeye vermiş.bunu öğrenince bende onun hakkında suç duyurusunda bulundum.
EVİMİ KAÇIRIP BENİ DÖVDÜĞÜ İÇİN.
SORUM ŞU.

savcılıkta suç duyurusunda bulunduğumda hamile olduğumu söylememiştim.(belki düzeliriz diye)ifade vermediği için hakkında asliye cezada mahkeme açıldı.MAHKEMEDE HAMİLE OLDUĞUMU SÖYLESEM EŞİM CEZA ALIR MI?hamile olduğuma dair elimde resmi dedilim yok ama telefon konuşmalarımda durum belli tüm ailesi ve ailem hamile olduğumu biliyordu.belki düzelir diye ceza almasını istemediğim için hamileyim dememiştim.şimdi mahkemede hakime söylesem CEZA ALIR MI?(İLK DURUŞMA)
ilginize çok teşekkür ederim...