Mesajı Okuyun
Old 09-12-2013, 01:44   #1
Konuk

Rahatsiz çekişmeli boşanma

mrb ben eylül ayında evlendim. eşimle cinsel ilişki kuramadık ve fiilen 3 ay beraber kaldık bu zaman zarfında eşim benimle konuşmayıp yüzüme dahi bakmadı evliliğimiz 1aylıkken sebebini sorduğumda seni sevmiyorum ailemin zoruyla evlendim dedi sonra aileler duydu ve beni ailemle yolladılar buzaman zarfında hiç kavga etmedik buna şahit olanda olmadı ben 6ay kadar ailemin yanında kaldım sonra evime döndüm eşime ne önerdiysem kabul etmedi ve tekrar beni yolladılar bende dava açtım oda açtı o şiddetligeçimsizlikve eviterk ettiğimi solemiş ben ise cinsel ilişkinin kurulmadığını soledim yani doğruları anlattım benim davam görülüyo onun solediği herşey yalan tazminat ve nafaka istedim kusurlu taraf o fakat nişanlanmadan önce flört zamanında ayrılmak istedi bende bitmemesi yönünde biraz uğraştım ozaman seni sevmiyorum demişti bende dikkate almamıştım sinirle solüyo sandım bende ona aşık olmuştum kaybetmek istememiştim şimdi o tel konuşmasını öne sürüyo ben sana solemiştim diyo halbuki ondan sonra birdaha hiç solemedi taki evlendikten ve ilişki kuramadıktan sonra bu nekadar davayı etkiler ve bana bir kusur teşkil eder mi eğer tel kayıtları istenirse alabilir mi hat benim adıma değil 2 yıl önceki konuşma uzunda bir nişanlılık geçirdik 7 ay gibi ama o apar topar evlendik diyo gururumu kırdı durumumuzu herkese soledi diyo oysaki ablasından başka kimseye solemedim oda onun beni kandırıp sıkıştırmasıyla soledim ve olay patlak vermiş oldu ama bundan öncede psikolojimi bozmuştu beni itip kakıyodu yani hiç yanaşmıyo hatta konuşmuyodu bile bende konuşmak zorunda kaldım arkadaşı ve ablası tanığı olmuş yalan ifade verirlerse mahremiyet ve evliliğimizle ilgili ne kadar etkili olur çünkü evliliğimiz süresince onun çevresinden başka kimse yanımızda olmadı yani kısacası benim bu davayı kazanma şansım nedir yani tazminat talebini hak edermiyim