Mesajı Okuyun
Old 18-02-2014, 19:52   #1
mrve010227

Önemli Boşa gidip gelen tebligat ödenmeyen Nafaka ?

Merhaba bir konuda yardıma ihtiyacım var lütfen bana yardım edin.
Ben ayrılalı eski eşimden 8 sene oldu çocuklarıma ödemesi gereken 8 sene önce 200 TL olan şuan ne kadar olması gerek bilmiyorum .benim hiç bir gelirim yok ufak el işleri yaparak akraba çevrem sayesinde zar zor geçiriniyorum . 8 senedir nafakamı ödemiyor dışarıdan sigortasını yatırarak emekli olmaya çalışıyor kendisini çalışmıyor gösteriyor fakat kendisi bir arkadaşının iş yerinde çalışıyor gelen tebligatları burada yok diye gönderiyor orada çalışanlarda tembihli bir şekilde burada yok dedirtiyor fakat biz emin bir şekilde orada oldugunu biliyoruz ve o iş yerinde yatıp kalktıgı için ev yok ikametkahı 12 sene önceki bir adreste görünüyor fakat ordada yok güncelleme yapılmamış orada ikame etmiyor şuan en az nerden baksanız 10 milyar alacağım var o kişiden.
bu kişi nasıl sigortasını yatrdıgı halde nafakayı ödemiyor ücretsiz avukata başvurdugum halde oda belli bir miktar para istiyor benim bunu ödeyecek gücüm yok en son Cumhuriyet başsavcılıgına dava açın dediler fakat eger eskiden oldugu gibi tebligat gidip geri yok denip bir şekilde geri dönerse size savcılıgı boş yere oylamaktan soruşturma gibi bir şey açılır dediler lütfen yardım edin ben nafakamı nasıl alabilirim ihtiyacım var aydınlatıcı bilgilerinizi bekliyorum lütfen.