Mesajı Okuyun
Old 06-11-2013, 15:44   #1
Konuk

Varsayılan çocuk ile şahsi ilişki kurulması

Kolay gelsin. Merhabalar. Eşim ile boşanma davamız halen devam etmekte. Üçbuçuk yaşında müşterek bir kızımız var. Ancak kızım daha doğmadan önce babası bizi terketti. Kızımın doğumunda dahi bulunmadı. Ve ben hamile iken beni devamlı darp etti. ben bunu doktor raporlarım ile kanıtlıyorum. Kendisi ayrıca darplardan dolayıda ceza aldı. Kızım babasını hiç tanımıyor. Kızımın doğumundan sonra on ay boyunca kesinlikle kızımı görmedi. Sadece hakkında açılan davaları geri çektirmek için eve geldi üç aylık bir zaman sonra tekrar ikinci kez evi terketti. O zamanda kızım henüz onüç aylıktı. Yani baba nedir onu dahi bilmiyor.
Benim sorum şöyle ; şiddet uygulayan, babaya çocuk ile şahsi ilişki kurdurulur mu ? Ayrıca ; çocuk babasını hiç tanımamakta bu halde yine de şahsi ilişki kurulurmu ? ne şekilde kurulur ? Baba il dışında ikamet etmekte ve çalışmakta. Çocuk üç buçuk yaşında ve hiç tanımadığı bir kişiye birden yatılı olarak şahsi ilişki kurdurulur mu ? Üstelikte çocuğun babadan şiddet görme ihtimali de var . İllaki şahsi ilişki kurulacaksa bu benim gözetimimde , benim yanımda ve çocuğun kendi evinde ve alışkın olduğu ortamda kurulması sağlanılabilir mi ?