Mesajı Okuyun
Old 03-10-2009, 12:31   #66
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Toplantı bir gece yarısı kararıyla iptal edilir mi hiç?

Kahvaltıda boyoz yoktu ama yalnızlığa ve kedere iyi gelecek şeyler vardı.

Armağan Bey merhaba,
ilk önce kusura bakmayın demek istiyorum çünkü akşam havalanından döndüğüm zaman ilan edebildim ki acil bir durumdu benim için.ÖZgür Bey'in telefonu vardı onla görüştüm Kemalle msnden görüştüm ve akşam ankete bakmamıştım sadece cevap yazmam gerekiyordu iptal edildiğine dair herkes görür diye ummuştum çünkü sizin telefonunuz yoktu Ama buna rağmen hatamı kabul ediyorum sizin gelmeniz ihtimalini düşünmem lazımdı ama dediğim gibi acil bir durum olmasaydı iptal etmezdim.Ama şunu da belirtmem lazım mazeretimin olduğunu akşam kısa süreliğine de olsa burdan yazmıştım

Alıntı:
Merhaba,
kahvaltı toplantımız benim mazeretimden dolayı(katılacak arkadaşlarla da görüşülerek) iptal edilmiştir.Herkesten özür diliyorum bu kadar geç saatte size haber verebildim havaalanından yeni dönebildim.Tekrar kusura bakmayın.

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Yalnızlık ve keder deyince ben hâlâ inanmakta zorlanıyorum, Armağan Abi üzülmeyelim diye mi böyle söylüyor acaba?

Özge Hanım,
sadece özel ve acil sebeplerimden dolayı bunu iptal etmek zorunda kaldım ki sabah yine havaalanına gitmek zorunda kaldım.yoksa ben de şimdi okuduğumda Armağan Bey'in yazdıklarını sizden daha çok üzüldüm bu duruma.

Armağan Bey,
Akşam ki telaşımla da zaten sizin telefonunuzu bulmak bile aklıma gelmedi.Bu yönden hata tamamen benim kusura bakmayın tekrar.