Mesajı Okuyun
Old 01-05-2018, 09:50   #1
Konuk

Varsayılan Yasal Mı ?Baba olduğu iddia edilen kişiden DNA örneği alınması

Merhabalar Çocuk şubeye şikayette bulunulduğunda ondokuz yaşında olan bir bayan 17 yaşında kendi isteğiyle birlikte olduğu ifadesine ve buna ek olarak 19 yaşında yine kendi isteğiyle evlilik dışı dünyaya getirdiği çocuğunun babalık iddiasına istinaden karşı taraf dinlenmeden Cumhuriyet başsavcılığı tarafından dna için çocuk şubeden gelen polisler eşliğinde devlet hastanesinde acil girişle kan alınması yasal mı?Zira şahıs ifadesinde 17 yaşındaki birlikteliği kesinlikle kabul etmiyor.Olayların devamında şikayetçi şahıs çelişkili şikayetlerde bulunmuştur.Yani bir iki yıl öncesi için ve doğan çocuk için 19 yaşındaki bayanın başvuracağı merci çocuk şubemindir?Değilse neden bu ifade iddia aşamasındayken bu işlemler yapılıyor?Bu durumda ne yapmak gerekli?Lütfen yardımcı olun.Zira bahsi geçen kişi eşim ve doğan çocugun babası olduğu yönünde sonuç cıktı.Bu çocugun eşimin olma ihtimali yok.Bahsi geçen kadın benim ilişkilerini öğrenmeden önce eşimin ondan ayrılması üzerine birlikteliklerini bana söylemişti.Benim boşanmam için çeşitli iddialarına rağmen boşanmadığım için bize çeşitli oyunlar oynayıp intikam alacağıyla tehdit etmişti.Lutfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürler...