Mesajı Okuyun
Old 31-03-2018, 13:40   #3
Konuk

Cevabınız için çok teşekkür ederim.
İstismar olayı olduktan sonra ben sadece anneme ve arkadaşıma anlatabilmiştim. Bu yüzden arkadaşımdan da ifade alındı.
Evet, karşı taraf dediğim beni istismar eden insan ve ailesi. Arkadaşıma baskı kurup ifadesini geri çekmesini söylediler,keza bana da aynı baskıyı kurdular, yoksa bana da arkadaşıma da şikayet davası açarlarmış. Şikayet davasının sonucu ne olabilir, onu merak ediyorum.
Aradan çekilmekle kastettiğim yani arkadaşım ifadesinde benim yaşadığım her şeye inandığını, bana güvendiğini, istismar eden tarafın böyle bir suçu işleyebileceğini ve yaşadığım şeylerden haberi olduğunu söylemişti.Şimdi ifadesini geri çekerse dava açısından bir şey değişir mi, bunu merak ediyorum.
Bir de annem başından beri biliyordu evet, en fazla ne cezası alabilir?
Son olarak da dediğim gibi bu istismar olayları çok önceden yaşadığım olaylar, bu yüzden bu suçu işleyenlerin çok büyük bir ceza almalarını beklemiyorum ayrıca iki taraf da hiçbir şey kanıtlayamaz. Ne onlar yapmadıklarını kanıtlayabilir ne de ben yaptıklarını. Bu yüzden davanın sonuçları neler olabilir tahmininizce, benim ceza almam gibi durum söz konusu olabilir mi veya arkadaşımın?
Bunu da cevaplarsanız çok sevinirim, iyi günler.