Mesajı Okuyun
Old 01-10-2009, 13:30   #114
Aytaç ER

Çok Hoş anılar var Elinize Dilinize Sağlık
Bende Geçen sene okul devam ederken adliyede 3asliye hukuk mah. kalemine gitmiştim bi dosyanın fotokopisini almak üzere Avukatın yanına gelip gidiyorum kendimi geliştirmek için neyse kalemdeki memura sordum şimdi işim var sonra gel dedi neyse dedim 20 dk sonra geri geldim hemşerim sana sonra gel demedimmi dedi bende dedim içindenmisin köyündenmi dedim Tabi memur manasız olarak baktı arkadaş işim var şuan bakamam dedi neyse dedim adliyedeki diğer işleri hallettim tekrar geldim birader işin gücün yokmu senin git mübaşire sor dedi
Peki dedim baktım ortada mübaşir yok mahkemeye girdim hakim dava bitmiş karar yazıyor . Pardon dedim çıkıyordum buyrun buyrun dedi neye baktınız dedi mübaşire bakmıştım dedim bi dosya fotokopisi alacaktım dedim.Kalemdeki memur arkadaş yardımcı olsun dedi Bende dedim memur arkadaşın çok işi varmış yaklaşık 3 saattir adliyeyi arşınladım dedim az önce tekrar geldiğimde mübaşire git sor dedi bende bu yüzden mahkemeye bakıyordum dedim hakim memuru çagırdı Verdi odunu kalayı adamın yüzü kıpkırmızı oldu kaleme gittim kardeş sen nasıl katipsin dedi bende dedim katip oldugumu söylediğimi sanmıyorum ayrıca kardeşinde değilim stajer Avukatım dedim Dahada bi kızardı özür diledi
Stajer avukat şimdi oldum