Mesajı Okuyun
Old 27-02-2013, 23:55   #1
Konuk

Varsayılan Oğlum Alman Vatandaşı onu göremiyorum. Velayetini nasıl alırım? Ben Türkiye'deyim.

merhabalar ben alman vatandasi bi adamla evlenip 6 yil almanyada kaldim.. ikimizin ortak 5 yasinda bi oglumuz var. gecen sene subat ayinda bosandik oglum alman vatandasi oldugu icin turkiyede velayet paylasimi olmadi eski esim oglumu götürdü 2011 yilinin ekim ayinda... kendisi bakamamis eski esimin annesi ve esi bakmislar. eski esim uyusturucu kullaniyor ve satiyormus polisler 2 sefer evine baskin yapmislar ve suanda annesi oglumun velayetini almak icin dava acmis jugentamt surekli kontrol altinda tutuyormus oglumu.. yanliz ben oglumu almak istiyorum 2 aydir sesini duyurmadilar bana ariyorum acmiyorlar oglumla beni konusturmuyorlar eski esimde göremiyor ve konusamiyormus annesi izin vermiyor velayeti hala eski esimde ve bende.. ben nasil alabilirim oglumu lütfen bana yardim edin ben dururken annesi oglumun velayetini alabilirmi oglum surekli benim yanima gelmek istiyordu akilli bi cocuk lütfen bana yardimci olun ne yapmaliyim?? ben evlendim yeniden durumumuz iyi ogluma cok iyi bakabiliriz buda bi avantaj olabilirmi acaba? cevaplarinizi bekliyorum kafayi yicem artik cok özledim oglumu bende gidemiyorum gecen mart pass ve vizem bitti. lütfen yardimci olun bana saygilarimla..