Mesajı Okuyun
Old 08-12-2009, 17:59   #20
Murat Çağlar

Merhaba Arkadaşlar,

Bendeniz Av. Murat Çağlar. Özel bir Bankanın Uluslararası Hukuk'tan sorumlu Hukuk Müşaviri olarak, size hukuk ingilizcesi/legal english hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla yazıyorum.

Önceki yıl ilk olarak Maltepe Üniversitesinde bu kursu vermek üzere ilana çıkmıştık ancak yeterli başvuru olmayınca, bu kursu geçtiğimiz yıl Yeditepe Üniversitesinde avukatlara ve hukuk öğrencilerine vermiş bulunmaktayım. Bu akademik sezonda da, İstanbul Ticaret Üniversitesinde hukuk fakültesi öğrencilerine bu dersi vermekteyim.

Bilginiz için, uzun süre yabancı firmaların avukatlığını yapan hukuk bürolarında çalıştıktan sonra yurtdışında iki ayrı dalda yüksek lisans yaptım. Ayrıca, yeminli ingilizce tercümanı olup, gerektiğinde hukuki tercümeler yapmaktayım.

Halihazırda avukat meslektaşlarımıza ve hukuk öğrencilerine özel dersler vermekteyim. Dersler grup halinde olabileceği gibi bireysel de olabilir.

Gerek şahsım gerekse dersler hakkında daha fazla bilgi için muratcaglar@istanbulbarosu.org.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,