Mesajı Okuyun
Old 12-08-2006, 21:07   #77
Av. Can DOĞANEL

Alıntı:

yaa şuan tartıştığımız,üzerinde polemik yarattığımız konu çok yersiz ve anlamsız bencee.. roma hukuku dersini bukadar abartmanın, günümüzde uygulanmıyormuş, çok fazla latince kelime varrmış, çok gereksizmiş, yok çok gerekliymişş daha fazla okutulması gerekiyomuş falanlarla uğraşmak yerinee daha yerinde ve tartışılmaya değer bi konuda yaratsaydık keşke polemiklerimiizi arkadaşlar..hukukçu olmak sadece tartışmak, laf kalabalığı yapmak ya da polemik yaratmak deildir.. tartışılması gereken konuyu da seçebilmektir..

Burada kimsenin kimseye ders vermek veya haddini bildirmek gibi bir niyeti yok. Mesajınız aynen yukarıda "hukukçu olmak demek" diye başlayan cümlenizle bu konuya mesaj yazan herkesin hukukçuluğuna dil uzattığınızı hissederek buna ilişkin tepkimi şahsi olarak ortaya koydum. Özür dilersiniz dilemezsiniz artık o sizin bileceğiniz iştir. Zaten kendim için bir talebim yoktu. Mesajımı tekrar okursanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Not: Önceki yanıtım hakkında Admin'den "Katılıyorum" mesajı içeren bir teşekkür aldım.