Mesajı Okuyun
Old 05-05-2009, 15:35   #1
Konuk

Yeni Fikir aldatma fiili şiddet ekonomik şiddet

sevgili kahdem üyeleri iyiki varsınız. ben 35 yıllık evliyim devlet memurlugum sıdasında evlendik benim maaşımla geçiniyorduk o haftalık alıyordu, okumasına destek oldum,askere gönderdim,işe yerleşmesini sağladım şu anda 6000 artı 4 ikramiye benzin yakacak gibi dahnha bir sürü şey yabancı firma şu anda l989 yılında bu işe girdi o zamana kadar iki evimiz vardı ben yazlığımı oğluma kullanma hakkını alarak sattım, kendi evimde oturuyorum eşim bana 9 yıldır fiziki şiddet vson 2 yıl önce 2007 şubat ayında darp yaptı rapor aldım işleme koymadım, sadece sigorta parasını aldılar özel siğ.bu tarıhten beri ayrı yaşıyoruz o yazlıkta yaşıyor ben kötü lükten korkudan psikatri dr gittim ve dr hanım benim güçlü kişiliğim oldugunu söyledi ve bitti eşim şimdide özbek sohbet hatlarındaki kızlarla tanışmış onları ayrı ayrı çağırmış tüm masrafları ödemiştir muhakak ve ben bunları int email inden öğrendim ve aldatıldım 2 tane bekar oğlum var vea şimdide eşim boşanmam için baskı yapıyor paralarımı verdiği kesmekle tehdit ediyor öldürürüm seni diyor aşağılıyor ben bunca yıl onun taciz ve fiili şiddetine ve aşağılamalarına hedef oldum, kendisi 40 yıldır içiyor her gece aşırı. bern manevi tazminat alabilirmiyim, evimden çıkarabilirmiyim, ne yapayım sağolun