Mesajı Okuyun
Old 13-09-2006, 21:33   #26
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Sn. Mutlakadalet

Bir yerlerde bir hata vapıyorum demiş, ama belleğimi ne kadar zorladıysam da hatayı bulamamıştım Sayın Günday bu forumları okuyorsa gücenmesin, 2-A ' ya (benim sınıfım) girerdi, ders anlatışından giyim kuşamına, aksanına değin tüm detaylar hatırımda.

Bilahare dekan olan Roma hukuku profesörü, mesela onun adını da bir türlü anımsayamıyorum, eminim mutlakadalet, o isimler hala o kürsülerde ise, siz mutlaka anımsayacaksınız.

İlhan Akipek'i, Ramazan Arslan'ı, Fırat Öztan'ı, felsefeci (ne idi, ne idi, fotoğrafım bile var ama ad hatırlayamıyorum işte) , keza Lale Sirmen'in yerine dersimize giren , munis tabiatlı değerli eşya hocamızın adını (Mehmet...?) , anımsayamıyorum.

(Sonradan bir sempozyum duyurusu ile hatırladıklarım: Zeki Hafızoğulları, Cahit Can (felsefeci), Hikmet Sami Türk, Ejder Yılmaz, Oya Araslı, Sarper Süzek, Bilge Öztan (eşini hatırlayıp da onu hatırlamamak çok ayıp olmuş doğrusu), Fikret Eren, Ahmet Kılıçoğlu, İlhan Akipek ve Yahya Zabunoğlu -sınavda tüm kitaplar serbestti-... 03.10.2006)

Biraz hatırlatır mısınız? Belki şu anki öğretim üyeleri arasında, o zamanki sıra arkadaşlarımız bile vardır.

Saygılarımla...