Mesajı Okuyun
Old 15-09-2009, 00:50   #76
üye24702

arkadaşlar konunun başlarında yazdığım yazılar çoğunlukla geçerli. sadece medeni hukuk hocasını tanımıyorum.
bülent hoca bize ilk dönem geldi, erdal hocamız da ikinci dönem. yalnız erdal hoca emekli olmuş sanırım bu yıldan itibaren bülent hoca tek yürütecektir. bülent hocanın dersinde not tutun kitaba bile gerek kalmaz. iyi tutulmuş notlar size fazlasıyla yetecektir. pratik çalışmaları sakın kaçırmayın. anlamaya çalışın olmadı soru sorun. hatta odasına kadar gidin geri çevirmez
ben briç seçmemiştim gerçi ama doğan hocanın bu yıl kamu maliyesi, yaz okulunda da vergi derslerini aldım. bir daha dersini alamayacağım için çok üzüldüm. basit bir ifadeyle "şeker gibi adam"dır. fakültenin dekan yardımcısı olduğu için derslerde arada yaptığı sohbetlerde fakülteyle ilgili son gelişmeleri öğrenebilirsiniz. oldukça eğlenceli geçer dersi. sınıftaki pek çok kişinin sınıf öğretmeni misali ismini, cismini, uğraşlarını bilir. (şaşılacak iş) seçmeliden insan üstü çaba göstermezseniz kalmazsınız zaten
filiz hocayla ilgili söylediklerim zannedersem bu yıl ufak değişikliklere uğramış. bu yılki 1. sınıflar devamsızlığı çok yapmış, hoca da sürekli boş sınıfa ders anlatmaktan sinirlenip yoklama almaya başlamış diye duydum. devamsızlıktan bıraktı mı bilmem ama baya gözlerini korkutmuş öğrendiğimiz kadarıyla. her hafta yapılan quiz'ler de var tabi. hocaları kızdırmaya gelmez. bizim medeni hocası dersi terk etmişti sınavda da sağolsun acısını almıştı