Mesajı Okuyun
Old 11-04-2007, 04:05   #45
Cest la vie

Rumuz: Caresiz Sila Hasreti
Yas: 25
Yer: Yurtdisi

Alıntı:
Yazan Vekaletsiz Vekil Mutevekkil
Pist demeyi denediniz mi; veya bir besili "dog" beslemeyi?

Gülsüm Abla'ya vekaleten
Vekaletsiz vekil Mütevekkil
Pist dedim anlamadi. Sanirim Turkce diye. Ingilizcesine baktim pist'in, onu da bulamadim. Ben pist dedikce o kafasini uzatti, ben pist dedim daha da yaklasti. Cok yuzsuzlesti sayin mutevekkil. Yuzune tukursem yagmur yagdi sanacak, herseyi sevgi sozcugu saniyor!
Hem bu 3 besili kedi 'dog'u aninda etkisiz hale getirirler. Her biri zaten kopek boyutunda, bir de uc tane olunca! Acirim kopege.

Alıntı:
Yazan Gulsum Abla
Malum kedinin adı "Siiii" ve ev arkadaşının adı da "Ayşe" mi? Değilse bile bu "Doooo bir külah dondurma"yı Si'ye kadar söyle; "Siii, Ayşe'nin kedisiiiiii" kısmını daha yüksek sesle ve kedinin gözlerinin içine içine bakarak söyle..

Bu işe yaramazsa bana tekrar yaz kuzucuğum; bir hal çaresine bakarız..
Gulsum Abla,
Caresizligimden sana tekrar yaziyorum. Ev arkadasimin adi Ayse degil, ama tavsiyene uyup bu sarkiyi aynen tarif ettigin sekilde soyledim. Ama UYKUM DAHA BETER KACTI! Gece gece bagirarak sarki soyledigim icin de, ertesi gun komsulardan uyari aldim.
Gulsum Abla, kizamiyorum da Eddie'ye. Hem cok sevdigimden, hem de korktugumdan. Ustunde 20 tane gizli bicak tasiyor, sinirlendigi an onlari cikartiyor ve cirrt! Cok aciyor Gulsum Abla. Ama olsun, sevse de, cirmalasa da ben onu seviyorum. Sadece geceleri uyumak istiyorum kesintisiz. Uykuya hasret kaldim Gulsum Abla. Sanirim canima kiyacam.
Sevgilerimle,
Caresiz Sila Hasreti