Mesajı Okuyun
Old 18-12-2009, 02:49   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma Velayet Ve polis tarafından aranma kararı

Öncelikle merhaba ben 8 senelik evliyim evliliğim sırasında şiddet ve eşimin ailesi tarafından aşşalanmaya maruz kaldım evlilik sırasında 3 defa evi terk ederek ailemin yanına gittim ve herdefasında eşimle barışıp döndüm 3 defa gidişimde eşim boşanma davası actı ve çocuk için tekrar bir araya gelmeye karar verdik tabi bu kararda aileminde etkisi oldu boşanmamı istemediler + boşanırsam mal nafaka talep etmemi istediler eve döndükten sonra kavgalar ve şiddet devam etti sn kavgamızda evden birşey almadan kzıımı alıp bir bayan arkadaşımın yanına gittim yaklaşık 4 ay kadar oldu evimi tuttum iş buldum ve şuanda çalışıorum eşim gecen kasım ayında boşanma + velayet davası açmış bnde avukat aracılıgı ile dava acmaya hazırlanıyordum avukatım kısa bir araştırmadan sonra eşimin bana dava açtıgını ve polis tarafından aranma kararı çıkarttıgını söyledi kızım 7 yaşında sorum şudur polis tarafından aranmayı nası kaldırabilirim ve kızımın velayetinin bana gecmesi için ne yapabilirim ben nafak mal vs.. talebinde bulunmuyorum eşimden sadce kızımn velayetini istiyorum çocukla fazla ilgilenen bir baba deqildi kendisi şuanda oturdugu evde bir kardeşi var yüzde 85 özürlü raporu var saldırgan ve 3 defa çocugumu bogmaya kalktı eşimin kredi kartına 500 küsür lira borcu var aldıgı aylık askeri ücret ve belgelerle bu paranın borca gittiğide ıspatlanır durumda bu şartlar altında kızımın velayetini alabilirmi ve evi terk etmem velayet davası acısından kızımın bana verilmesi konusunda sorun yaratırmı son olarak cangüvenliğim olmadıgı için adresimin gizli tutulması mümkünmüdür boşanma sonuna kadar şimdiden çok teşekkür ederim